MotovBlog startuje już w niedzielę o 10:40!

sobota, 06 wrzesień 2014 13:02 Opublikowano w Wiadomości

motovblogTo tylko próbka tego, co czeka Was 7 września. Razem ze mną odwiedzicie Wiedeń, Wenecję, Villach oraz Toskanię. Mam nadzieję, że moja wyprawa sprawi, że zachęcę do podróży tych nieśmiałych i do tej pory niezdecydowanych.Mam lekką tremę, już w najbliższą niedzielę, 7 września, staruje pierwszy odcinek mojej podróży. Jeszcze raz, już nie sam, ale razem z Wami, będę przeżywać to, co spotkało mnie podczas tych 25 dni niesamowitej wyprawy.

 

Aby móc podzielić się z Wami relacją z tej przygody, postanowiłem zrealizować cykl 12 odcinków, które zostały zmontowane po moim powrocie i zostaną wyemitowane na antenie Telewizji Polskiej oraz w Internecie. W tym celu mój motocykl wyposażony został w cztery kamery GOPRO, dzięki uprzejmości firmy Freeway, która jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce tego sprzętu. Zarejestrowały one każdą minutę mojej wyprawy. Jedna z nich skierowana została na moją twarz, druga zapisywała to, co dzieje się przede mną na trasie, a dwie pozostałe umieszczone w bocznych kufrach ustawione były pod kątem 45 stopni. Słowem wszystko to, co niezbędne, by zarejestrować przebieg mojej jazdy.

Mam nadzieję, że moją wyprawą zachęcę innych, do tej pory niezdecydowanych, tym, którzy bali się dać porwać przygodzie do podjęcia tego wyzwania. Lewa w górę!