Zostań Freestyle Reporterem otoMoto.pl

niedziela, 13 listopad 2011 18:01 Opublikowano w Wiadomości

freestyle otomoto

Serwis otoMoto.pl poszukuje pasjonatów sportów ekstremalnych, fotografii i filmu, którzy przygotują fotoreportaż lub relację video z niezwykle widowiskowych Mistrzostw Świata we freestyle motocrossie Night of the Jumps. Freestyle Reporterzy otoMoto.pl znajdą się w samym centrum wydarzeń, blisko zawodników, w strefie, do której wstęp mają wyłącznie akredytowane media. Na wszystkich, którzy podejmą się wyzwania, w ścisłym finale czekają aż cztery miejsca. Zwycięzca – autor najlepszego reportażu obejrzy swój materiał w MaleMen Magazine na tablecie iPad2, który otrzyma w nagrodę od serwisu otoMoto.pl.

 

 

Prace wszystkich finalistów opublikowane zostaną również w serwisie fotografuj.pl.
Night of the Jumps to wydarzenie rangi międzynarodowej. 26 i 27 listopada w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się XV i XVI runda zawodów, w których o wejście do finału walczyć będzie dwunastu zawodników światowej sławy. Zapowiada się niezwykle spektakularne widowisko i zacięta rywalizacja, bowiem mistrzowie lotów na motocyklach zaprezentują swoje najbardziej ekstremalne tricki.
Do udziału w zmaganiach zapraszamy każdego, kto kocha fotografię i film, pasjonuje go sport i chciałby poczuć prawdziwy dreszcz emocji, który z pewnością towarzyszył będzie pracy reporterskiej podczas Nocy Skoków. Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie do 18 listopada na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. filmu (format AVI, maksymalnie 3 minuty długości, rozmiar do 15 mb) lub fotografii (format jpg, minimalna rozdzielczość 800x600, rozmiar do 500Kb). Do zgłoszenia warto dodać też kilka słów o sobie, o nadesłanych zdjęciach i filmach oraz link do swojego bloga lub galerii online. Autorów czterech najciekawszych materiałów dotyczących sportu lub motoryzacji, którym serwis otoMoto.pl zafunduje podróż, zakwaterowanie oraz zapewni akredytację na Mistrzostwa, poznamy 21 listopada.

 

Więcej szczegółów można znaleźć na fanpage otoMoto.pl na portalu Facebook:

http://www.facebook.com/otomotopl

 

 

freestyle otomoto