Kup motocykl Suzuki i sprawdź go na torze!

czwartek, 02 luty 2012 19:38 Opublikowano w Wiadomości

tor

Dlaczego warto kupić motocykl Suzuki między 1 lutego a 30 kwietnia 2012 roku? Ponieważ każdy właściciel nowego jednośladu, zakupionego w tym okresie w salonie motocyklowym Suzuki na terenie całej Polski, otrzyma wyjątkowe zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech. W trakcie treningu nabywcy nowych modeli Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo.

 

 

Niecodzienna możliwość doskonalenia zdolności jazdy na torze na pewno zaowocuje w praktyce i wpłynie na kulturę jazdy w rzeczywistych warunkach miejskiego ruchu. Zarówno początkujący, jak również bardziej zaawansowani motocykliści znajdą w programie treningu atrakcje na miarę swoich potrzeb.
Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowaliśmy aż trzy terminy treningów: 25-26 kwietnia (tor Slovakiaring), 2-3 maja (tor Pannoniaring) oraz dwa dni w sierpniu – dokładna data zostanie podana już wkrótce.
Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora treningów: www.grandysduo.com