Suzuki i GRANDys duo ponownie zapraszają na Slovakiaring

piątek, 15 lipiec 2011 18:16 Opublikowano w MotoGP

slovakiaring

W czerwcu na słowackim torze Slovakiaring odbyły się treningi z zespołem Suzuki GRANDys duo. W imprezie mógł wziąć udział każdy zgłoszony motocyklista. Po udanej imprezie pragniemy powtórzyć spotkanie w dniach 4-5 października 2011.Zainteresowanie wzięciem udziału w treningach z doświadczonymi instruktorami i zawodnikami z zespołu Suzuki GRANDys duo przerosło nasze wyobrażenia.

 

 

Na jednym z najnowocześniejszych torów w Europie - Slovakiaring zgłosiło się ponad 200 motocyklistów.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu treningami z profesjonalistami z zespołu Suzuki GRANDys duo i rosnącej popularności wyścigów, postanowiliśmy powtórzyć imprezę jeszcze raz w tym roku. W dniach 4-5 października, na obiekcie pod Bratysławą wszystkie osoby pod pilnym okiem doświadczonych zawodników będą mogły doskonalić zdolności jazdy na torze, które na pewno zaowocują w jeździe na drodze i wpłyną na kulturę jazdy podczas miejskiego ruchu. Warto zatem wziąć udział w tego typu zajęciach, poznać swój motocykl i stać się świadomym motocyklistą.

W programie imprezy są jazdy z instruktorami oraz indywidualne z podziałem na grupy. Dwudniowe zajęcia na torze kosztują tylko 700 PLN (cena aktualna do końca lipca br.). Istnieje też możliwość transportu motocykla na tor.

Więcej informacji na www.grandysduo.com
Serdecznie zapraszamy!

 

slovakiaring