Muzyczny motocykl od Game Over Cycles

poniedziałek, 24 październik 2016 15:57 Opublikowano w Wiadomości Napisane przez

 HRC GIRLS (1)21 października w lokalu słynnej amerykańskiej sieci restauracji Hard Rock Cafe w Krakowie odbyła się oficjalna premiera wyjątkowego motocykla. Po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany unikatowy Cafe Racer stworzony przez polską firmę Game Over Cycles dla Hard Rock Cafe Kraków. Powstały na bazie modelu Harley-Davidson Sporster 883 motocykl typu custom łączy w sobie świat motoryzacji ze światem muzyki. Mając na uwadze miejsce przeznaczenia maszyny, znana z niestandardowych pomysłów ekipa GOC stworzyła motocykl, którego części wyglądają jak instrumenty i sprzęt muzyczny, a zarazem są w pełni funkcjonalnymi elementami konstrukcji pojazdu. „Muzycznymi” elementami motocykla są m.in. tylny wahacz imitujący gryf od gitary, skrzynka na akumulator w kształcie wzmacniacza oraz osłona cewek w kształcie gitary zawierająca mechanizmem ssania, w którym wajcha tremolo jest mechanizmem do zaciągania ssania w gaźniku.

Dougie Lampkin ustanawia rekordowe wheelie (59,5km)

wtorek, 04 październik 2016 16:34 Opublikowano w Wiadomości

lampkinDougie Lampkin - 12 krotny mistrz świata w trialu ustanowił niecodzienny rekord. Przejechał na jednym kole pełne okrążenie na Isle of Man Tourist Trophy wynoszące 59,5 kilometra w czasie 1 godziny i 35 minut. Do próby ustanowienia rekordu Brytyjczyk przygotowywał się na torze Cadwell Park przez 3 godziny. Do ustanowienia rekordu wykorzystał motocykl trialowy Vertigo Ice Hell 300 z jednocylindrowym silnikiem dwusuwowym.

 

Husqvarna 701 – świeże silniki na 2017r.

czwartek, 29 wrzesień 2016 15:39 Opublikowano w Wiadomości Napisane przez

70-1Husqvarna 701 supermoto i enduro dostaną świeże silniki na 2017r. Przede wszystkim zostanie zwiększona moc i silnik Husqvarny bez problemu wpiszę się w normy Euro 4.

Yamaha nowe malowania motocykli na 2017r.

wtorek, 27 wrzesień 2016 20:05 Opublikowano w Wiadomości Napisane przez

020Motocykle Yamahy dostaną nowe barwy na 2017r.  Poniżej lista modeli motocykli i ich świeże malowania.

4 lata po śmierci Maliny

sobota, 24 wrzesień 2016 18:12 Opublikowano w Wiadomości

maxresdefaultDokładnie 4 lata temu zginął tragicznie znany raper oraz motocyklista Mateusz Łukaszek zwany "Malina". Do wypadku doszło w Czarnorzekach w powiecie krośnieńskim. Mateusz najprawdopodobniej stracił panowanie nad maszyną i zderzył się z fordem transitem. Pomimo wysiłku lekarzy, 18-letni motocyklista zmarł w skutek odniesionych obrażeń. Mateusz pasjonował się motocyklami i muzyką. Jeździł na Hondzie CBR F4. Malina zaistniał w internecie dzięki utowrom takim jak: "Niebieskie autostrady", "Motocykle". Jego muzyka budziła zachwyt nie tylko wśród motocyklistów, a publika rosła z dnia na dzień.