Nowe wersje kultowego V-Stroma

niedziela, 29 maj 2011 18:23 Opublikowano w Wiadomości

Suzuki V-Strom

Marzysz o sprawdzonym i niezawodnym motocyklu w sam raz do dalekich i wymagających podróży? To właśnie z myślą o Tobie Suzuki Motor Poland przygotowało dwie bardzo atrakcyjne wersje modelu V-Strom 650.To wygodny motocykl turystyczny wyposażony w silnik typu V2 o mocy maksymalnej 67KM. Dalekie i komfortowe podróżowanie ułatwia mu potężny 22-litrowy zbiornik, przednia owiewka z regulowaną szybą, doskonałe zawieszenie oraz wygodna kanapa.

 

1. V-Strom 650 w wersji bez ABS
To wygodny motocykl turystyczny wyposażony w silnik typu V2 o mocy maksymalnej 67KM. Dalekie i komfortowe podróżowanie ułatwia mu potężny 22-litrowy zbiornik, przednia owiewka z regulowaną szybą, doskonałe zawieszenie oraz wygodna kanapa. V- Strom dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie 29 800zł.

2. Wersja limitowana V-Strom 650 Touring Edition:

Ta wyjątkowa seria motocykla zawiera zestaw trzech aluminiowych kufrów o pojemności 120 litrów, gmole, bagażniki kufra centralnego i kufrów bocznych z płytami montażowymi.

Ceny wersji limitowanej:

• V-Strom 650 Touring Edition: 33 000zł
• V-Strom 650A Touring Edition: 35 200zł (wersja z ABS).

Poczuj prawdziwą przyjemność z prowadzenia, użytkowania oraz turystyczne talenty nowych wersji V-Stroma.
Ilość pojazdów ograniczona. Szczegółowa oferta dostępna w autoryzowanych salonach motocyklowych Suzuki.
(V-Strom Touring Edition prezentowany na załączonych zdjęciach, wyposażony jest dodatkowo w handbary i aluminiową osłonę silnika, z oferty akcesoryjnej)

 

 

Suzuki V-Strom

 

 

Suzuki V-strom