Następna Honda Gymkhana tuż tuż

niedziela, 19 czerwiec 2011 19:37 Opublikowano w Wiadomości

Honda Gymkhana 2011

Już za niespełna tydzień 25-26.06.2011 w Centrum Handlowym Tesco w Tychach, odbędzie się kolejna odsłona nowej imprezy motocyklowej - Honda Gymkhana.W trakcie tej dwudniowej imprezy, organizator Honda Poland zaplanował poza treningami i jazdami motocyklowymi w Gymkhanie, wystawę motocykli i samochodów, pokazy stuntu motocyklowego oraz dodatkowe atrakcje dla najmłodszych odwiedzających imprezę.

 

 

Honda Gymkhana, to impreza dedykowana nie tylko motocyklistom, ale także wszystkim ludziom zainteresowanym motoryzacją połączoną z amatorskimi zawodami sportowymi.

I tym razem na miejsce imprezy, Honda Poland wybrała parking pod dużym centrum handlowym. Ta wyjątkowa lokalizacja, nie tylko umożliwi uczestnikom łatwy dostęp, ale także przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku motocyklisty oraz promocji bezpiecznej jazdy jednośladami.


Serdecznie zapraszamy wszystkich do zobaczenia lub spróbowania własnych sił w Honda Gymkhana. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na naszym fun page’u na facebooku oraz na naszej stronie www.honda.pl.

 

Honda Gymkhana 2011

 

 

Honda Gymkhana 2011