Witamy w naszych szeregach trzech nowych zawodników!

czwartek, 08 grudzień 2011 18:44 Opublikowano w Wiadomości

orlen team red bull

Witamy w naszych szeregach trzech nowych zawodników!. Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski oraz Jacek Czachor dołączą do grona wspieranych przez nas motocyklistów. Na cztery tygodnie przed rozpoczęciem kolejnej edycji dakarskiego rajdu, podjęliśmy decyzję o powiększenie reprezentacji Red Bulla o motocyklistów Orlen Team. Podobnie jak większość naszych zawodników startujących w serii Dakar, polscy reprezentanci otrzymają także wsparcie sprzętowe od firmy KTM.

 Wyniki sportowe oraz profesjonalne podejście motocyklowego odłamu Orlen Teamu były pod obserwacją naszych specjalistów już od jakiegoś czasu. Seria Dakar uważana jest obecnie za jedną z najtrudniejszych na świecie, dlatego udział w nich wymaga zaawansowanych umiejętności. Udział aż trzech reprezentantów Polski w tej serii to z pewnością potencjał, który nie mógł pozostać przez nas niezauważony.

Z dumą musimy stwierdzić, że od kilku sezonów zawodnicy Red Bulla startujący w serii Dakar dominują całą rywalizację. Wielokrotni zwycięzcy poprzednich edycji – Cyril Despres i Marc Coma – od wielu lat otrzymują wsparcie w zakresie przygotowania sprzętu i diagnostyki treningowej oferowanej przez specjalistów z Red Bulla Data and Training Center (DTC). Teraz z tych samych udogodnień będą mogli korzystać także polscy reprezentanci.

Współpraca rozpocznie się od kolejnej edycji rajdu Dakar, który rozpocznie się 1 stycznia 2012 roku. Będzie to także pierwszy start motocyklistów Orlen Teamu na nowym sprzęcie dostarczanym przez długoletniego partnera Red Bulla, austriackiego producenta motocykli, firmę KTM. Na podobnym sprzęcie udział w rajdzie biorą także czołowi zawodnicy serii – Marc Coma, Ruben Faria, Cyril Despres.

Życzymy Kubie, Markowi i Jackowi wielu sukcesów w walce o zwycięstwo w serii Dakar. Będziemy starali się wspierać Was całą energią jaką posiadamy!

Witajcie w świecie Red Bulla!

 

 

 

orlen team red bull