Neptunus buduje motocyklowe Eldorado

środa, 11 lipiec 2012 16:16 Opublikowano w Wiadomości

neptunus eldorado

Już 19 lipca w Bydgoszczy odbędzie się największe motocyklowe spotkanie motocyklowe pod patronatem Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM). Neptunus, firma specjalizująca się w dostarczaniu konstrukcji tymczasowych, postawi kilka nowoczesnych obiektów na potrzeby imprezy.Okazuje się, że Euro 2012 to nie jedyna duża impreza międzynarodowa w Polsce w tym roku. FIM Rally, czyli najważniejsze coroczne spotkanie motocyklowe w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Motocyklowej, już niedługo zagości w Bydgoszczy.

 

 

Organizowane wspólnie przez PZM i LKT Wyczół wydarzenie będzie okazją do spotkania się około 2000 motocyklistów z ponad 30 krajów. FIM Rally będzie okazją do promocji naszego kraju wśród pasjonatów jednośladów na całym świecie.

Parada narodów

Większość uczestników zlotu z tego samego kraju spotyka się wcześniej, aby wspólnie podróżować w konwoju do miasta gospodarza. Co ciekawe, motocykliści są ubrani w barwy klubowe i narodowe. Jest to duża atrakcja nie tylko dla mieszkańców Bydgoszczy, ale również dla wszystkich tych, którzy znajdą się na drodze przejazdu danego konwoju. Oficjalnym miejscem prezentacji będzie bydgoska wyspa Młyńska, na której znajdzie się scena. O budowle tymczasowe na czas wydarzenia zadbała firma Neptunus, która postawi halę cateringową i recepcję.

Dorrie Eilers dyrektor firmy Neptunus komentuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy przy kolejnym międzynarodowym wydarzeniu organizowanym w Polsce. Angażujemy się w każdy realizowany projekt i jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne obiekty sprostają wymaganiom zarówno uczestników, jak i organizatorów FIM Rally”. Wcześniej firma na zlecenie organizatorów Euro 2012 zbudowała centra dla prasy znajdujące się w pobliżu stadionów.

FIM Rally będzie miało bardzo podniosły charakter, gdyż przejazd każdego zespołu zostanie uświetniony odegraniem hymnu narodowego kraju, z którego pochodzą motocykliści. Wszyscy uczestnicy będą poruszać się motocyklami przystrojonymi w barwy narodowe wcześniej ustaloną trasą. Na czele każdej z grup znajdzie się jeździec z flagą danego kraju. Ostatnim etapem będzie wieczór galowy wraz z ceremonią wręczenia nagród, podczas której zostanie przekazany puchar Torch of Honor dla następnego organizatora FIM Rally.Promocja Polski

FIM Rally każdego roku organizowane jest w innym kraju. W tym roku turyści, którzy odwiedzą Bydgoszcz w ramach FIM Rally będą mieli możliwość poznania miasta i jego okolic dzięki wycieczkom specjalnie zaplanowanym przez organizatorów.

O firmie Neptunus

Neptunus jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości hal tymczasowych na potrzeby eventów. Obiekty Neptunusa były dotychczas wykorzystywane podczas korporacyjnych eventów takich jak: turniej tenisowy Wimbledon, Masterpiece Fair London, czy też podczas spotkań prezydencji Unii Europejskiej. Firma Neptunus regularnie dostarcza rozwiązania dla firm typu Audi, BMW, Mercedes, Philips oraz Volkswagen.

W dziedzinie mobilnych obiektów całorocznych firma Neptunus oferuje szeroki wachlarz zastosowań. Specjalnie przygotowane hale mogą pełnić następujące funkcje: sklepów, supermarketów, hal sportowych, salonów, wystaw, sal konferencyjnych, obiektów restauracyjnych oraz sal lekcyjnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie na www.neptunus.pl