Przesiądź się na Hondę i przyjedź na imprezę Fun & Safety

czwartek, 07 marzec 2013 17:41 Opublikowano w Wiadomości

honda fun and safetyCzy chcesz dowiedzieć się co to jest radość z jazdy? Chcesz poczuć się swobodnie i bezpiecznie na swoim motocyklu?Odwiedź dealera Hondy, wyjedź z salonu nowym motocyklem i przyjedź na imprezę Honda Fun & Safety. Będzie to doskonała okazja, aby na zamkniętym obiekcie, pod okiem doświadczonych instruktorów poprawić własne umiejętności jazdy oraz przekonać się czym jest prawdziwa przyjemność z jazdy.

 

 

Dla zapewnienia dobrej zabawy i bezpieczeństwa uczestnicy zostaną podzieleni na grupy mniej lub bardziej zaawansowane. Osoby, które dopiero co odebrały swoje motocyklowe prawo jazdy i nie wiedzą co dalej, objęte zostaną szczególną opieką, aby na własnym motocyklu, poznać czym jest Fun & Safety.

Ekskluzywne imprezy przeznaczone są jedynie dla posiadaczy motocykli Honda zakupionych w autoryzowanej sieci sprzedaży. Udział jest bezpłatny na podstawie wcześniejszej rejestracji. W celu uzyskania zaproszenia wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

 

honda fun safety