Odzież motocyklowa
Administrator

Administrator

wypadek motocyklisty krosnoWczoraj przed godziną 19 doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty na ul. Krakowskiej w Krośnie.Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 206 wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 21-letniemu motocykliście. Kierujący motocyklem marki Honda NSR odniósł bardzo poważne obrażenia i był reanimowany przez ratowników. Niestety pomimo wysiłku ratowników i lekarzy młody motocyklista zmarł w szpitalu. Sprawczyni wypadku zostało odebrane prawo jazdy.

 

lampkinDougie Lampkin - 12 krotny mistrz świata w trialu ustanowił niecodzienny rekord. Przejechał na jednym kole pełne okrążenie na Isle of Man Tourist Trophy wynoszące 59,5 kilometra w czasie 1 godziny i 35 minut. Do próby ustanowienia rekordu Brytyjczyk przygotowywał się na torze Cadwell Park przez 3 godziny. Do ustanowienia rekordu wykorzystał motocykl trialowy Vertigo Ice Hell 300 z jednocylindrowym silnikiem dwusuwowym.

 

sobota, 24 wrzesień 2016 18:12

4 lata po śmierci Maliny

maxresdefaultDokładnie 4 lata temu zginął tragicznie znany raper oraz motocyklista Mateusz Łukaszek zwany "Malina". Do wypadku doszło w Czarnorzekach w powiecie krośnieńskim. Mateusz najprawdopodobniej stracił panowanie nad maszyną i zderzył się z fordem transitem. Pomimo wysiłku lekarzy, 18-letni motocyklista zmarł w skutek odniesionych obrażeń. Mateusz pasjonował się motocyklami i muzyką. Jeździł na Hondzie CBR F4. Malina zaistniał w internecie dzięki utowrom takim jak: "Niebieskie autostrady", "Motocykle". Jego muzyka budziła zachwyt nie tylko wśród motocyklistów, a publika rosła z dnia na dzień.

matkaPoczątek filmu zaczyna się na parkingu, gdzie motocyklista ubiera się i rozmawia ze swoją matką. Po chwili ruszyli, pierwszy - syn motocyklem, druga matka - samochodem. Gdy motocyklista zatrzymuje się na skrzyżowaniu, żeby ustąpić pierwszeństwa przejazdu, wtedy z wielkim impetem wjeżdża w niego jego matka. Po chwili motocyklista wstaje i bardzo dużo używa wulgarnych słów, kiedy jego matka przeprasza go za zdarzenie, twierdząc że go nie zauważyła.

Polska ekipa SupermotoTrolls postanowiła nieco poszaleć po mieście. Przebrali się w efektywane stroje i zaczęli gumować po mieście. Widać że dobrze przy tym się bawili i przy okazji udało się nim nagrać bardzo ciekawy film. Zapraszamy do oglądania!

 

 

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 20:26

Tesla Model S VS. Kawasaki ZX-6R - Wielka porażka


teslaMotovlogger jadący na Kawasaki ZX-6R spotyka na drodze Teslę Model S - samochód elektryczny. Kierowcy pokazują sobie gest pozdrowienia i postanawiają się zmierzyć. Pierwsza podejście byłą porażką dla motocyklisty, bowiem Tesla zostawiła go daleko w tyle. Jednak za drugim razem motocyklista także nie podołał. Tesla Model S jest naprawdę szybkim samochodem i niejedna sześćsetka ma problem by dotrzymać mu kroku.

 

tragiczny wypadek61 letni kierowca Audi podczas skrętu w lewo, wymusza pierwszeństwo na prawidłowo jadącym 19-letnim motocykliście oraz jego 17-letniej pasażerce. Dochodzi do poważnego wypadku, motocykliści leżą kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia, oboje są w ciężkim stanie. Kolejnego dnia pasażerka umiera w szpitalu. Na filmie widać, że pasażerce spadł z głowy kask podczas uderzenia. Bardzo prawdopodobne jest to, że kask miała niezapięty.

 

poniedziałek, 29 sierpień 2016 18:38

XI Memento Mori Kuniów 2016

P103041911 września 2016 roku o godzinie 13:00 odbędzie się msza święta za zmarłych motocyklistów (XI Memento Mori) w Kuniowie koło Kluczborka (woj.opolskie). Tradycyjnie po mszy świętej nastąpi poświęcenie motocykli oraz rozpocznie się piknik motocyklowy z zespołem muzycznym. Organizator prosi o powiadomienie rodzin zmarłych motocyklistów oraz zgłaszanie imion i nazwisk zmarłych motocyklistów.

 

czwartek, 07 kwiecień 2016 08:36

Kobieta atakuje motocyklistę kijem

zatakowany motocyklistaMateusz jeżdżąc w terenie, spotkał starszą panią, która najwidoczniej chciała zatrzymać chłopaka. Mateusz się zatrzymał i chciał grzecznie wyjaśnić sprawę, niestety został okładany kijami nordic walking. Całe zajście możecie zobaczyć w poniższym filmiku.

środa, 06 kwiecień 2016 21:18

Laska molestuje motocykle

molestuje motocykleMotocykliści wjechali na znicze, które kopała na drogę głowna bohaterka. Motocykliści zwracając jej uwagę, nie spodziewali się takiej akcji. "Panna kopała znicze które wpadały na ulicę na które wjechaliśmy, chcieliśmy zwrócić jej uwagę ale nie spodziewaliśmy się takiej akcji :) Jak odjechaliśmy za skrzyżowanie, żeby sprawdzić czy nie ma dziur w oponach to dopadła ją policja"

Strona 1 z 62