Ciekawostki dla motocyklistów - motocykle, skutery, quady, ścigacze

Muzyka dla motocyklistów 2 (Motocyklowy Rap)

środa, 05 luty 2014 12:58 Opublikowano w Ciekawostki

muzyka dla motocyklistów 2W sieci mamy już dosyć sporą liczbę wykonawców muzyki o tematyce motocyklowej. Dzisiaj można znaleźć o wiele więcej wpadających w ucho utworów od utalentowanych młodych raperów, niż jeszcze kilka lat temu. Ponadto wykonawcy sami są czynnymi motocyklistami i posiadają własne maszyny. Motocykle są dla nich wielka pasją i stylem życia. Wcześniej prezentowaliśmy Wam też listę kawałków dla motocyklistów (część I). Tym razem postanowiliśmy przygotować część 2. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

Modele motocykli...z homarów!

wtorek, 12 listopad 2013 13:15 Opublikowano w Ciekawostki

Po raz kolejny udowodnione zostało, że ludzka fantazja nie zna granic. Tym razem oklaski zebrał Huang Mingbo, tajwański szef kuchni, który wpadł na pomysł wykonania modeli motocykli z....pancerza homara! Nie o pomysł tu jednak chodzi (bo wymyślić każdy może), ale o fenomenalne wykonanie, które zachwyca ilością detali i precyzją!

 

 

Zresztą co tu dużo pisać - odsyłam poniżej do galerii zdjęć, bo to po prostu trzeba zobaczyć!

Zimowanie motocykla...w mieszkaniu

niedziela, 10 listopad 2013 12:02 Opublikowano w Ciekawostki
 
Listopadowe temperatury rozpieszczają, a rosnące słupki termometrów raz po raz odganiają widmo zimowania motocykla. Warto jednak do tematu przygotować się wcześniej. Zwłaszcza jeżeli sprawę musimy przedyskutować... z pozostałymi lokatorami naszego mieszkania.
 

Wywiad z trupem

piątek, 03 maj 2013 19:19 Opublikowano w Ciekawostki

wywiad z trupemAdministratorzy Podkarpackiego Forum Motocyklistów wpadli na pomysł niecodziennej kampani bezpieczeństwa. Projekt powstał po śmierci Maliny (członka forum), który tragicznie zginął podczas jazdy motocyklem i skierowany jest do wszystkich motocyklistów, ale szczególnie dla tych początkujących. Sam tytuł "Wywiad z trupem" jest dość szokujący. Wywiad ten to autentyczne wypowiedzi forumowiczów, którzy zginęli na motocyklu.

Muzyka o motocyklach. Kawałki dla motocyklistów.

poniedziałek, 18 marzec 2013 19:06 Opublikowano w Ciekawostki

krasza kawałek dla motocyklistówW sieci coraz więcej można znaleźć muzyki o tematyce motocyklowej. Najczęściej pojawiają się jako hiphopowe utwory lub jako rap. Fakt że najlepszą muzyką jest dźwięk naszego silnika, ale czasem lubimy posłuchać czegoś z głośników czy słuchawek. Dlatego prezentujemy wam kilka kawałków o tematyce motocyklowej ,które możecie przesłuchać poniżej.