RedBull 111 MEGAWATT Już za tydzień !

czwartek, 08 wrzesień 2016 19:59 Opublikowano w MotoCross Napisane przez

red-bull-111-megawatt-kwalifikacjeW dniach 17-18 Września 2016r. odbędzie się największy wyścig Hard Enduro w Europie Środkowo-Wschodniej, RedBull Megawatt.

Niecodzienny lot na KTM'ie

wtorek, 19 marzec 2013 20:38 Opublikowano w MotoCross

latanie ktmW tym klipie zobaczycie nadzwyczajny lot na KTM'ie. Kierowca motocykla wylatuje z toru i z impetem uderzem o ziemię, motocykl ląduje na ulicy. Ten kierowca długo zapamięta swój wyczyn. Mamy tylko nadzieję że nic mu się nie stało.

Tadeusz Taddy Błażusiak - Mistrzem Świata

środa, 13 marzec 2013 12:13 Opublikowano w MotoCross

Tadeusz błażusiak wygranaZawodnik ORLEN Team oraz fabrycznego zespołu KTM, Tadek Błażusiak, zwyciężył ostatnią, trzecią eliminację cyklu SuperEnduro i zdobył czwarty tytuł Mistrza Świata! Finałowa rozgrywka miała miejsce w hali w Tours we Francji, w sobotę, 9 marca.

MotoXtreme 3 – najlepsze zawody na sportowy debiut!

poniedziałek, 11 marzec 2013 14:20 Opublikowano w MotoCross

Jarper MotoXtreme 3Już niespełna dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia zawodów motocyklowych MotoXtreme 3 - największej tego typu imprezy na Mazowszu. Imprezy, w której udział wezmą najlepsi zawodnicy z całej Polski, ale również ... a może przede wszystkim, imprezy zaplanowanej z myślą o amatorach motocyklowego off-roadu. Nie startowałeś jeszcze w zawodach? Najlepiej swoich sił spróbować na MotoXtreme!

Mistrzostwa i Puchar Polski Cross Country w Górze Kalwarii

niedziela, 24 luty 2013 19:57 Opublikowano w MotoCross

otwarcie sezonu offroadowego 2013Otwarcie sezonu off-roadowego 2013 odbędzie się w Górze Kalwarii! W dniach 16-17 marca na piaszczystym poligonie odbędą się dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych w formule Cross Country organizowane przez Jarper X Racing Team.Na początku września ubiegłego roku w miejscowości Mysiadło pod Warszawą, klub Jarper X Racing Team zorganizował imprezę o nazwie MotoXtreme 2.