Motocykle Cagiva - używane, opinie, testy, dane techniczne, katalog - Motocyklizm.pl

Cagiva River 600

czwartek, 06 styczeń 2011 12:19 Opublikowano w Cagiva

Cagiva River

Cagiva River 600 pojawiła się na rynku w połowie lat 90.Ten motocykl został stworzony do pokonywania miejskiej dżungli . Jego osiągi nie powalają na kolana i jazda nim jest wręcz spokojna i słychać szum kręcących się opon . Motocykl  ma bardzo niskie spalanie na poziomie 5 litrów na 100 kilometrów. Cagiva z wyglądu może nie jest aż tak piękna ale dlatego że ma wygląd naked-bike jest przyzwoita . River był skonstruowany z myślą o osobach które szukają taniego i niezawodnego środku transportowego po mieście. Można nazwać go jednym z najoszczędniejszych motocykli w swojej klasie pojemnościowej.


 

Cagiva Mito 125

niedziela, 02 styczeń 2011 16:36 Opublikowano w Cagiva

Cagiva mito to najbardziej sportowy motocykl wydany przez Cagive. Po wyglądzie motocykla możemy dojść do wniosku że jest włoska . W motocyklu znajduje się silnik o pojemności 125cm3 o maksymalnej mocy 15 koni i 8500 obr/min. Mito skierowane jest do młodych zapaleńców motocykli , którzy chcą zacząć swoja motocyklową przygodę . Mito jest też w wersji 40 KM bardziej sportowej na którym zawodnicy ścigają się na torach. Jest chłodzona cieczą i posiada silnik dwusuwowy.

 

 

 

Cagiva Canyon 500

niedziela, 02 styczeń 2011 16:04 Opublikowano w Cagiva

Cagiva Canyon 500

Cagiva Canyon jest dobre i miękkie dla początkujących jeźdźców, ale kiedy już zdobędziemy zaufanie i umiejętności jeździeckie, wtedy Cagiva będzie miała więcej precyzji, więcej polotu, niż może zaoferować.  Regulowany widelec przedni i tylny monoshock squishy. Faktycznie, Cagiva Canyon 500 wygląda naprawdę dobrze.  Owiewki nos ma wygląd jakiegoś owada,, podczas gdy szerokie siodło, poręczny nośnik i 20 litrów paliwa pomaga mu w podbojach  podmiejskich.  Na stronie to nic, ale wszystko musi być idealne - w rzeczywistości niewielu zawodników uległo na jego ekscentryczne wdzięki.


 

Cagiva Navigator 1000

niedziela, 02 styczeń 2011 14:51 Opublikowano w Cagiva

Navigator 1000 jest oparty na Gran Canyon trailbike Cagiva, ale  silnik otrzymuje od suzuki TL 1000 . Cagiva opracowała własny system poboru  silnika o mniejszej mocy szczytowej niż TL1000R lub Cagiva Raptor własnych w 1000 (który również korzysta z silnika TL).  Ale Navigator jest nadal jednym z najpotężniejszych  motocykli i jest stosunkowo lekkie, co daje ostre wydajności.  Silnik V-twin pozwala na wąskiej obudowie i niski opór powietrza co przekłada na wyższą prędkość maksymalną.  Ale podczas gdy małe przednie owiewki wyglądają ładnie, nie oferują tyle ochrony, jak niektórzy z jego większych konkurentów Navigator.  Miękkie zawieszenie i mocne hamulce to jeden z atutów tego motocykla.

 

 

Cagiva Raptor 1000

niedziela, 02 styczeń 2011 14:23 Opublikowano w Cagiva

Cagiva Raptor

Cagiva Raptor 1000 to roadster wyposażony w duży silnik . Silnik pochodzi z Suzuki Tl 1000 który dobrze wpasował się do tego motocykla czym staje się agresywny i mocny . Twarde zawieszenie motocykla jest dobre przy wyższych prędkościach . Raptor bardzo dobrze sobie radzi w zakrętach przy współpracy z dwoma oponami sportowymi. Cagiva Raptor to motocykl godny zaufania , świetnie wypełnia swoje zadanie , jest szybki i zwinny czym zachęca do kupna tej pięknej "bestii ".