Stunt porady, Stunt relacje, Stunt artykuły

Stunt na quadzie po ulicach Rosji.

wtorek, 04 luty 2014 19:36 Opublikowano w Stunt

stunt na quadzie po ulicach RosjiTen kierowca quada potrafi wykonać chyba wszystkie tricki na quadzie jakie są możliwe. Jego umiejętności są ponadprzeciętne, świetnie panuje nad balansem podczas postoju na światłach. Wspaniały montaż dał nam w efekcie naprawdę kozacki filmik. Jak widać quadem też da się uprawiać "stunt" i wykonywać przeróżne triki. Cała akcja dzieje się w Rosji. Sprawdźcie film!

Stunter13 - doN'T GIVE UP

niedziela, 15 grudzień 2013 20:33 Opublikowano w Stunt

stunter 13 dont give upSprawdźcie najnowszy film Stuntera13 pod tytułem "don't give up". Rafał stworzył bardzo śmieszną produkcję, w której przebrał się za otyłego stuntera. Muzykę do tego filmu stworzył sam - rapując. Jest to napewno wyróżniający się film od jego pozostałych, a cechuje go to, że jest zabawny. Zobaczcie sami!

Killing The Street 3 - Eudezet Ghetto Ride!

poniedziałek, 18 listopad 2013 19:52 Opublikowano w Stunt

Killing the street 3Zobaczcie kozacki trailer grupy Killing The Streets, w którym nie brakuje jazdy na gumie w centrum miasta, czy incydentów z policją. Cała akcja dzieje się w Polsce. Film jest zapowiedzią, pełnej wersji KTS3: Eudezet Ghetto Ride. Chłopaki wykonali naprawdę kawał dobrej roboty. Sprawdźcie!

Stunt – od czego zacząć?

środa, 29 maj 2013 10:50 Opublikowano w Stunt

hubert dylon raptowny stuntJeśli podobają się wam pokazy Raptownego i chcielibyście spróbować swoich sił w stuncie musicie wiedzieć na co się porywacie. – Trzeba zacząć od motocykla. Na początek nie ma sensu inwestować w nowy jednoślad, używany na start będzie idealny – mówi Hubert Dylon „Raptowny”. – Polecam Hondę CBR 600 F4i lub Kawasaki Ninja ZX-6R. To sprawdzone w stuncie maszyny, bardzo łatwo się na nich nauczyć różnych ewolucji – dodaje wspierany przez markę Castrol motocyklista. Oba są bardzo lekkie, a ich niezbyt duże silniki nie są „agresywne”, co charakteryzuje np. jednoślady o pojemności 1000 cm3.

Handle Yourself - kolejne stunt video grupy Fanatics Riders

piątek, 10 maj 2013 20:03 Opublikowano w Stunt

fanatics riders kluczborkGrupa Fanatics Riders z Kluczborka nie zwalnia i wypuściła właśnie kolejny filmik pt."Handle Yoursefl".W filmie będziecie mogli zobaczyć jedne z pierwszych treningów w tym sezonie.Całość jak zwykle dobrze złożona w 4,5 minutowy filmik .