Odzież motocyklowa Rebelhorn. Test i opinie.

środa, 05 grudzień 2012 19:18 Opublikowano w Testy

odzież motocyklowa rebelhorn test

Minęło 1,5 roku od kupna mojego kompletnego ubioru motocyklowego marki Rebelhorn. W skład ubioru wchodzi kurtka rebelhorn dynamic , spodnie rebelhorn loaded oraz buty rebelhorn HP2. Przejechałem w tym czasie sporo kilometrów na różnych motocyklach w tych ciuchach. Jeździłem w upalne, zimne i deszczowe dni. Sprawdzała się w wymienionych warunkach , choć trochę jej brakowało do ideału.Ale za cenę jako oferuje swoją odzież rebelhorn, mamy naprawdę świetną jakość.Poniżej zobaczycie moje uwagi dotyczące kurtki, spodni i butów.

 

Kurtka Rebelhorn Dynamic


Dała radę w każdych warunkach.W zimne dni, gdy dodam podpinkę ocieplającą jest w miarę ciepło.W czasie jazdy w deszczu nigdy nie przemokłem. Idealnie na mnie leży. Jest dobrze wykonana i  zszyta z bardzo dobrych materiałów. Dużym plusem są kieszenie: 2 wewnętrzne i 3 zewnętrzne. Jedynym minusem jest słabo oddychająca membrana Reissa. Wyposażona jest w komplet protektorów CE, w tym także na plecach. Po 17 miesiącach używania kurtki, nie widać na niej jakiś niepokojących rzeczy. Jeśli szukacie taniej kurtki motocyklowej dobrej jakości to rebelhorn dynamic was nie zawiedzie.

 

rebelhorn dynamic opinie

 

 

Spodnie Rebelhorn Loaded


Po 6 miesiącach używania zerwał się pasek (patrz zdjęcie: poniżej). Prawdopodobnie szwy były za słabe. W niektórych miejscach widać także szwy , które powoli zaczynają "puszczać". Ogólnie spodnie są bardzo komfortowe i ciepłe nawet w bardzo zimne dni. W upalne dni to już jest naprawdę skwar nawet jak wypniemy dodatkową podpinkę ocieplającą.Są wyposażone w komplet protektorów , które idzie łatwo wypiąć gdy np. chcemy wyprać spodnie.Według mojej opinii spodnie są o wiele słabiej wykonane niż kurtka.

 

rebelhorn loaded opinie

 

 

Buty Rebelhorn HP2

 


Najlepszej jakości spośród całej mojej odzieży. Naprawdę bardzo dobrze wykonane i są na poziomie innych markowych butów.Są bardzo komfortowe w każdych warunkach. W markowych butach znanej niemieckiej firmy mojemu koledze zepsuł się zamek po 5 miesiącach a w moich HP2 po 17 miesiącach nie ma żadnych wad i trzymają się jak nowe. Polecam każdemu , bo są w  bardzo dobrej cenie w stosunku do jakości.Wykonane są ze skóry i wyposażone w masę ochraniaczów oraz posiadają antypoślizgową podeszwę.

 

odzież rebelhorn opinie

 

Podsumowanie:

 


Jeśli szukamy taniej odzieży motocyklowej w dobrej jakości to rebelhorn napewno nam da to co oczekujemy. Napewno nie jest takiej jakości jak inne droższe ciuchy ale na poziomie tańszej odzieży motocyklowej nie ma sobie równych.W kolejnym sezonie dalej będę używał powyższej odzieży. Więc po sezonie 2013 znajdziecie kolejne opinie na temat odzieży rebelhorn.